Difference between revisions of "Dancer"
From HomepointXI Wiki
Sorenishii (talk | contribs) |
Sorenishii (talk | contribs) |
||
| Line 179: | Line 179: | ||
! style="background:#fbadad; border-color: #ee6a6a;" | Name | ! style="background:#fbadad; border-color: #ee6a6a;" | Name | ||
|- BGCOLOR="#ffffff" | |- BGCOLOR="#ffffff" | ||
| − | |+ | + | |+ Sambas |
|- | |- | ||
| style="border-color: #ee6a6a;" | 5 | | style="border-color: #ee6a6a;" | 5 | ||
| Line 205: | Line 205: | ||
! style="background:#fbadad; border-color: #ee6a6a;" | Name | ! style="background:#fbadad; border-color: #ee6a6a;" | Name | ||
|- BGCOLOR="#ffffff" | |- BGCOLOR="#ffffff" | ||
| − | |+ | + | |+ Waltzes |
|- | |- | ||
| style="border-color: #ee6a6a;" | 15 | | style="border-color: #ee6a6a;" | 15 | ||
| Line 238: | Line 238: | ||
! style="background:#fbadad; border-color: #ee6a6a;" | Name | ! style="background:#fbadad; border-color: #ee6a6a;" | Name | ||
|- BGCOLOR="#ffffff" | |- BGCOLOR="#ffffff" | ||
| − | |+ | + | |+ Steps |
|- | |- | ||
| style="border-color: #ee6a6a;" | 20 | | style="border-color: #ee6a6a;" | 20 | ||
| Line 258: | Line 258: | ||
! style="background:#fbadad; border-color: #ee6a6a;" | Name | ! style="background:#fbadad; border-color: #ee6a6a;" | Name | ||
|- BGCOLOR="#ffffff" | |- BGCOLOR="#ffffff" | ||
| − | |+ | + | |+ Jigs |
|- | |- | ||
| style="border-color: #ee6a6a;" | 25 | | style="border-color: #ee6a6a;" | 25 | ||
| Line 276: | Line 276: | ||
! style="background:#fbadad; border-color: #ee6a6a;" | Name | ! style="background:#fbadad; border-color: #ee6a6a;" | Name | ||
|- BGCOLOR="#ffffff" | |- BGCOLOR="#ffffff" | ||
| − | |+ | + | |+ Flourishes I |
|- | |- | ||
| style="border-color: #ee6a6a;" | 20 | | style="border-color: #ee6a6a;" | 20 | ||
| Line 294: | Line 294: | ||
! style="background:#fbadad; border-color: #ee6a6a;" | Name | ! style="background:#fbadad; border-color: #ee6a6a;" | Name | ||
|- BGCOLOR="#ffffff" | |- BGCOLOR="#ffffff" | ||
| − | |+ | + | |+ Flourishes II |
|- | |- | ||
| style="border-color: #ee6a6a;" | 40 | | style="border-color: #ee6a6a;" | 40 | ||
| Line 312: | Line 312: | ||
! style="background:#fbadad; border-color: #ee6a6a;" | Name | ! style="background:#fbadad; border-color: #ee6a6a;" | Name | ||
|- BGCOLOR="#ffffff" | |- BGCOLOR="#ffffff" | ||
| − | |+ | + | |+ Flourishes III |
|- | |- | ||
| style="border-color: #ee6a6a;" | 80 | | style="border-color: #ee6a6a;" | 80 | ||
Revision as of 03:19, 26 December 2016
|
||||||||||||
Abilities and Traits
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Dances | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Combat Skills
| Combat Skills | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||
Merits
| Merits | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ||||||||||||
| ||||||||||||